Media

SPOT WYBORCZY SŁAWOMIRA SKWARKA!!!

Wywiad ze Sławomirem Skwarkiem przeprowadzony przez Master TV Łuków

Wystąpienie Sławomira Skwarka z Konwencji Prawa i Sprawiedliwości (6. 09. 2015 r.- Łuków)

Nagranie z debaty na temat „Wieś środkowo-wschodniej Polski w nowej perspektywie finansowej UE”. Program wyemitowany został na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Gośćmi prowadzącego – redaktora Andrzeja Ilczuka byli: Sławomir Skwarek – wójt gminy Adamów i kandydat do Sejmu RP, Leszek Świętochowski – Prezes ANR, kandydat do Sejmu RP, Janusz Kozioł – Starosta Łukowski oraz Przemysław Litwiniuk przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego w Lublinie.

Fragment wywiad z Wójtem Gminy Adamów, Sławomirem Skwarkiem przeprowadzony przez Marka Okonia z miesięcznika Nowa Gazeta Łukowska.

wywiad_nowa_gazeta_lukowska

Materiał o IV Półmaratonie Tradycji w Adamowie organizowanym przez klub V-max w Adamowie, którego członkiem jest Sławomir Skwarek ( wypowiedź od 1:24). Felieton przygotowany przez Magnes TV Łuków.

Wywiad z 2011 r. ze Sławomirem Skwarkiem Wójtem Gminy Adamów dotyczący pomysłów na funkcjonowanie szkół w środowisku wiejskim, oraz aktywizacji obywateli poprzez działalność stowarzyszeń. Wywiad przeprowadził kanał Witryna Wiejska.

Fragment konferencji dot. „Obywatelska modernizacja Polski — jak wykorzystać tę szansę?”. Wystąpienie Pana Sławomira Skwarka, Wójta Gminy Adamów na Kongresie Obywatelskim w Warszawie w 2014 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *